Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herna

Herna je určena k setkávání rodin s malými dětmi. Můžete přijít s jedním či všemi svými dětmi, klidně i celá rodina. Děti si tu pohrají, vy si můžete popovídat, seznámit se s někým novým. Zvlášť pro nově příchozí je herna ideálním místem, jak se začlenit mezi „Zručáky“.

Herna je vybavena jako školka či družina. Hračky tu najdete pro všechny věkové kategorie. Kromě běžných hraček je tu i bazén s míčky a skluzavkou a dětská kuchyňka s nádobím. Sloužící maminka vám na požádání může zapůjčit pastelky a papíry na kreslení. ¨

Herna je vybavena přebalovacím pultem, k zakoupení jsou na místě i plenky (použité je nutno odnést ven!) a drobné pamlsky pro děti (přesnídávky, extrudované křupky). Uvařit si můžete čaj, kávu, pro děti je tu ovocný sirup. Můžete si zde i ohřát doma připravené jídlo v mikrovlnné troubě.

 Objekt spolkového domu je bezbariérový, kočárek prosím nechávejte přede dveřmi do herny. Do herny se vstupuje jen v přezůvkách nebo bez bot (je tu koberec), přede dveřmi je lavička na přezouvání.

Aby nám herna dlouho vydržela, tak je nutno se tu chovat ohleduplně (a to i navzájem). Dávejte prosím pozor na své děti, i v herně za ně zodpovídáte vy! Pravidla chodu herny jsou v sekci Ke stažení.

Otevírací doba herny:

Úterý: 9:00 -11:00 hod

Čtvrtek: 15:30-18:00 hod

Herna je většinou otevřena od října do dubna (pak už se chodí ven na hřiště).

Více informací na emailu: mudr.lenka.novotna@centrum.cz

p1290119.jpg